Niebanalne wycieraczki

Wydawać by się mogło, że wycieraczki to taki element do domu, którego nie należy komentować, gdyż jest on dość banalny, jednakże wiele osób ma poważny problem nad właściwym doborem takiego produktu. Wbrew pozorom musimy tutaj nie tylko uwzględnić nasze gusta, ale przede wszystkim to, czy mieszkamy w lokalu, czy też w domu jednorodzinnym. To, bowiem właśnie od wycieraczki będzie w dużym stopniu zależeć, czy nasze wnętrze pozostanie czyste, czy też nie, dlatego też najlepiej zaopatrzyć się w kilka takich produktów. Tą, która będzie wykonana z trawy morskiej lub włókna kokosowego możemy pozostawić przed drzwiami, natomiast w przedpokoju warto jeszcze posiadać wycieraczkę gumową, czy też z innego tworzywa. W ten sposób w razie niepogody na zewnątrz, uda nam się nie roznosić nieczystości i zarazków po całym domu, a nasze obuwie szybciej będzie mogło wyschnąć. Dla niektórych dobór wycieczki przed drzwiami jest również ważny ze względu na możliwość podkreślenia swojego statusu, dlatego też w sprzedaży możemy znaleźć wiele kolorowych i iście hotelowych produktów tego typu.


3 Comments

  1. Może wyda się to śmieszne, ale ja jeszcze szukam idealnej wycieraczki. Nie chcę mieć takiej standardowej, jak wszyscy. Chcę mieć taką, żeby ludzie wiedzieli, że wchodzą „do mojego” mieszkania- ja lubię robić wrażenie, więc dlaczego nie już od drzwi?

  2. Ja też bardzo chciałabym mieć fajną wycieraczkę- widziałam wiele ze śmiesznymi tekstami- taką bym chciała. Jednak jeżeli za wycieraczkę mam dać ponad 100 zł to nie za bardzo mi się to widzi póki co… jak narazie mam więc zwykłą i czekam na wygraną w totka :)

  3. Jak ktoś lubi takie gadżety do domu to na pewno musi mieć oryginalną wycieraczkę. Już na wejściu goście będą wiedzieli z jaką osobą mają do czynienia w tym domu. Jestem za takimi gadżetami.